Бібліотека Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Бібліотека Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Контакт

Телефон: 98-4-40

e-mail:pavlivskash@gmail.com

Адрес: 19221, Черкаська область,

Жашківський район, 

с.Павлівка,

вул. 60-річчя Перемоги,13

 

http://pedpresa.com/
 http://mon.gov.ua

03.06.2019 Відкриття табірної зміни в пришкільному дитячому таборі "Усмішка". Вихованцям табору гарантовано веселий настрій, цікаві заходи, нові враження та емоції. Як цікаво розважатися з друзями, ловити ласкаві сонячні промені, пізнавати навколишній світ!


З нагоди свята Останнього дзвоника 31 травня відбулася  урочиста лінійка.

Багато теплих слів звучало у цей день від четвертокласників, класних керівників, випускників. На згадку про останній дзвоник 11-класникам найменші школярі вручили символічні дзвіночки.

Директорка побажала випускникам успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання та вступити на навчання до омріяних вищих навчальних закладів, а молодшим школярам та педагогам гарно відпочити, оздоровитися, щоб з новими силами восени повернутися до навчання.

 

Прозвучав шкільний вальс, і на завершення свята випускники традиційно відпустили в небо кольорові  кульки.


24.05.2019 Загальношкільна лінійка на тему "Правила безпеки під час літніх канікул" (9 клас)

21 травня 2019 року стартує ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

 

Бажаємо успіху та гарних результатів нашим випускникам.

17.05.2019 До  Дня вишиванки  учнями 6 класу був проведений виховний захід "А сорочка мамина серцю мила"

 

10.05.2019  Виступ учнів 7 класу до Дня матері "Мамочко,матусю я тобі вклонюся".  Зі словами щирих вітань та сердечних побажань діти звернулися до  матусь. Глядачі радісно вітали їх аплодисментами.

08.05.2019  Біля обеліска слави, що знаходиться в центрі села Павлівка  відбулась загальношкільна лінійка-реквієм "Грими набатом 45-й" присвячена до Дня пам'яті і примирення. Коротку історичну довідку про події страшних воєнних років надав вчитель історії Багінський Юрій Олександрович.  Учні 9 класу доповнили виступ вчителя патріотичними віршами і піснею.


06.05.2019 Наші учні долучилися до Дня  пам'яті і примирення, яке відзначається 8-9 травня, взявши участь у конкурсі малюнків. Найкращі роботи представили учні 3  та 7 класів.


26.04.2019. Про страшні події квітня 1986 року розповіли учні 8 класу на загальношкільній лінійці "Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять". Хвилиною мовчання відзначили всіх загиблих під час аварії на Чорнобильській АЕС.

05.04.2019

Учні  школи  підготували лінійку на тему "1 квітня - День сміху". Було проведено  прикольні конкурси, милі жарти та жартівливі пісні. Метою  було створення в колективі святкової, радісної атмосфери, розширення кругозору учнів, налаштування їх на веселий настрій, позитивні взаємини, бажання розважатися, виховання почуття дружби, колективізму, власної значимості та отримування задоволення.